Pokemon TCG Scarlet and Violet Paldean Fates Elite Trainer Box

  • Bestseller
  • Angielskie Angielskie

Światło reflektorów pada na błyszczące Pokémony powracające do tej niesamowitej karcianki! Czeka na Ciebie Shiny Pikachu, Tinkaton, Ceruledge, Dondozo i ponad 100 innych wyjątkowych stworków. Great Tusk i Iron Treads pojawią się jako wersje Ancient i Future ex. Dodatkowo Charizard, Forretress i Esparha popiszą się swoimi unikatowymi umiejętnościami jako Shiny Pokémon. Te i wiele więcej...

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

236,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Światło reflektorów pada na błyszczące Pokémony powracające do tej niesamowitej karcianki!

Czeka na Ciebie Shiny Pikachu, Tinkaton, Ceruledge, Dondozo i ponad 100 innych wyjątkowych stworków.

Great Tusk i Iron Treads pojawią się jako wersje Ancient i Future ex. Dodatkowo Charizard, Forretress i Esparha popiszą się swoimi unikatowymi umiejętnościami jako Shiny Pokémon. Te i wiele więcej niespodzianek czeka na Ciebie w najnowszym dodatku!

Zawartość:
- 9 boosterów
- 1 karta promo Mimikyu
- 65 koszulek na karty
- 45 kart energii
- 6 kości obrażeń
- 1 moneta
- 2 znaczniki stanów
- 1 pudełko
- kod do gry Pokémon TCG Online

Ilość dostępna w magazynie: 19

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.