Star Wars: Unlimited TCG Spark of Rebellion Booster Box

  • Bestseller
  • Angielskie Angielskie
Poziom trudności (2.3):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
8.2

Fabrycznie zapakowany Booster Box dodatku Spark of Rebellion. Zawiera 24 boostery. Star Wars: Unlimited to strategiczna gra karciana w typie TCG, w której gracze wcielają się w role liderów - kultowych postaci ze świata Gwiezdnych Wojen - którzy gromadzą swoje siły, by stoczyć walkę o bazę przeciwnika. Potęgę graczy reprezentuje talia 50 kart zbudowana z jednostek, zdarzeń i ulepszeń.

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

750,00 zł

Zamiast: 840,00 zł

Opis produktu

Fabrycznie zapakowany Booster Box dodatku Spark of Rebellion. Zawiera 24 boostery.

Star Wars: Unlimited to strategiczna gra karciana w typie TCG, w której gracze wcielają się w role liderów - kultowych postaci ze świata Gwiezdnych Wojen - którzy gromadzą swoje siły, by stoczyć walkę o bazę przeciwnika. Potęgę graczy reprezentuje talia 50 kart zbudowana z jednostek, zdarzeń i ulepszeń.

Ilość dostępna w magazynie: 10

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.