Pokemon TCG Limitowany Zestaw Kolekcjonerski Classic 2023

  • Promocja
  • Angielskie Angielskie

Wróć do początku przygody dzięki Pokémon TCG: TCG Classic! Ta ponadczasowa kolekcja zawiera trzy talie po 60 kart z pierwszej serii gry. Wszystkie karty w wariancie foli i gotowe do gry po wyjęciu z pudełka. Oprócz ulubionych klasycznych kart debiutuje sześć nowych kart – w tym Suicune ex, Lugia ex i Ho-Oh ex. Popraw swoje wrażenia z gry dzięki wysokiej jakości akcesoriami, takimi jak składana...

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

1 870,00 zł
1 402,50 zł
-25%

Kupując u nas oszczędzasz: 467,45 zł

Cena rekomendowana: 1 869,95 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 870,00 zł -25%

Opis produktu

Wróć do początku przygody dzięki Pokémon TCG: TCG Classic! Ta ponadczasowa kolekcja zawiera trzy talie po 60 kart z pierwszej serii gry. Wszystkie karty w wariancie foli i gotowe do gry po wyjęciu z pudełka. Oprócz ulubionych klasycznych kart debiutuje sześć nowych kart – w tym Suicune ex, Lugia ex i Ho-Oh ex. Popraw swoje wrażenia z gry dzięki wysokiej jakości akcesoriami, takimi jak składana plansza do gry dla dwóch graczy, stożki licznika obrażeń, które można układać w stosy, oraz dużym pudełkiem, w którym wszystko się mieści.

Zawartość:
- 3 gotowe 60 kartowe talie
- 3 pudełka
- 3 zestawy koszulek
- 1 plansza do gry
- 1 toolbox case z randomizer
- 2 zestawy znaczników obrażeń
- 2 zestawy znaczników stanu

Ilość dostępna w magazynie: 12

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.