Pokemon SV03 Obsidian Flames Elite Trainer Box

  • Bestseller
  • Angielskie Angielskie

Rozgrzany w pełni ogień rozjaśni najciemniejszą noc. Mały ogień zapłonie w pełni razem z Charizard Ex! Nową formę Terastal otrzymają Tyranitar, Eiscue i Vespiquen, a z nią otrzymają potężne moce, które pozwolą im wygrywać kolejne bitwy. Typ Ex otrzyma również Dragonite, Greedent, Revavroom, Melmetal i wiele innych! Te nowe potężne pokemony i wiele innych znajdziesz w kolejnym dodatku Pokémon...

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

220,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 15,95 zł

Cena rekomendowana: 235,95 zł

Opis produktu

Rozgrzany w pełni ogień rozjaśni najciemniejszą noc.

Mały ogień zapłonie w pełni razem z Charizard Ex! Nową formę Terastal otrzymają Tyranitar, Eiscue i Vespiquen, a z nią otrzymają potężne moce, które pozwolą im wygrywać kolejne bitwy. Typ Ex otrzyma również Dragonite, Greedent, Revavroom, Melmetal i wiele innych!

Te nowe potężne pokemony i wiele innych znajdziesz w kolejnym dodatku Pokémon TCG: Scarlet & Violet  Obsidian Flames!

Zawartość pudełka:
- 9x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Obsidian Flames - Booster
- karta full-art foil
- 65 koszulek
- 45 kart Energy
- przewodnik po dodatku
- kości
- znaczniki i żetony
- pudełko z przedkładkami
- kod do gry online

Ilość dostępna w magazynie: 44

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.