Protektory Guru Standard CCG Precise Fit 100 szt.

  • Bestseller

Fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane. Koszulki wewnętrzne, które można wykorzystać zarówno do pojedynczego zabezpieczenia swoich kart jak i do tzw. "double-sleeve". "Double sleeve" pozwala maksymalnie zabezpieczyć karty przed zużyciem w szczególności w trakcie turniejów gier CCG, gdzie talie są często tasowane zarówno przez właściciela jak i przez przeciwnika. Pojedyncza paczka, zawiera...

  • Rozmiar protektorów: 64 mm x 89 mm (Standard CCG typu Fit)
Producent: Cardcatcher

Nasza cena:

9,00 zł
Opis produktu

Fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane.

Koszulki wewnętrzne, które można wykorzystać zarówno do pojedynczego zabezpieczenia swoich kart jak i do tzw. "double-sleeve". "Double sleeve" pozwala maksymalnie zabezpieczyć karty przed zużyciem w szczególności w trakcie turniejów gier CCG, gdzie talie są często tasowane zarówno przez właściciela jak i przez przeciwnika.

Pojedyncza paczka, zawiera 100 miękkich, obustronnie przezroczystych koszulek (bez PVC) do kart w rozmiarze 89x64mm (idealne dla gier karcianych MTG, Pokémon i innych kart w tych wymiarach).

Ilość dostępna w magazynie: 170

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.