Star Realms - Frontiers [PL] + Bonus

  • Samodzielna gra
  • Od 12 lat
  • 30 minut
  • Polskie Polskie
  • 1-4 graczy
Poziom trudności (1.9):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.9

Do każdego egzemplarza Star Realms: Frontiers dodajemy:
- 4 karty bonusowe (Alter Art kart, które podstawowo znajdują się w dodatku Colony Wars)
- 1 kartę bonusową Garnizon Najemników
- 1 duży licznik Autorytetu

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

81,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 8,95 zł

Cena rekomendowana: 89,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Kolejny sposób na rozpoczęcie swojej przygody z karcianką Star Realms. Frontiers to inny rodzaj wersji podstawowej Star Realms w pełni kompatybilny z kartami z innych wersji podstawowych oraz dodatków, a ich im więcej tym większa radość z gry. Dodatkowo Frontiers został poszerzony o tryb solo oraz kooperacyjny.

Podbijaj rubieże galaktyki!

Potężna technologia bram nadprzestrzennych umożliwiła dalekie podróże na rubieże galaktyki, tylko czekające na podbój. Umocnij swoje gwiezdne mocarstwo, korzystając z nowych, potężnych okrętów i baz!

Star Realms gra zaprojektowana przez Roba Doughertyego i Darwina Kastle łączy frajdę gier opartych na mechanice budowania talii z emocjami bezpośredniej walki, charakterystycznej dla kolekcjonerskich gier karcianych. W trakcie rozgrywki będziesz wydawać punkty handlu, żeby dodawać nowe okręty i bazy do swojej talii. Zagrywając je, zyskujesz potężne efekty, dodatkowy handel i punkty walki, które pozwalają ci atakować przeciwnika i niszczyć jego bazy. Jeśli uda ci się obniżyć wynik przeciwnika do zera, wygrywasz!

To pudełko zawiera wszystko, co niezbędne, żeby zagrać w grupie od 1 do 4 graczy: instrukcję, 144 karty (w tym całkowicie nową, 80-cio kartową Talię Handlu), a także 8 dużych kart Wyzwań przeznaczonych do rozgrywek jednoosobowych i kooperacyjnych.

Jeśli chcecie zagrać w większej grupie, wystarczy połączyć ten zestaw z grą podstawową Star Realms lub dodatkiem Colony Wars, by rozszerzyć możliwości gry o 2 kolejnych graczy.

Ilość dostępna w magazynie: 6

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.