Mysterium [PL]

  • Dodatek do gry
  • Od 10 lat
  • 45 minut
  • Polskie Polskie
  • 2-7 graczy
Poziom trudności (1.9):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.2

Czy odważycie się odkryć tajemnicę? Mroczną posiadłość nawiedza duch nieszczęśnika, który wiele lat temu padł ofiarą morderstwa. Dopóki zagadka nie zostanie rozwiązana, nie zazna spokoju. Przybywacie na miejsce, aby wspólnie odtworzyć przebieg tamtej feralnej nocy. Nie sprostacie temu bez pomocy ducha, który zsyłając wizje z ukrytymi wskazówkami próbuje naprowadzić Was na trop sprawcy....

Producent:

Nasza cena:

162,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 27,95 zł

Cena rekomendowana: 189,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Czy odważycie się odkryć tajemnicę?

Mroczną posiadłość nawiedza duch nieszczęśnika, który wiele lat temu padł ofiarą morderstwa. Dopóki zagadka nie zostanie rozwiązana, nie zazna spokoju. Przybywacie na miejsce, aby wspólnie odtworzyć przebieg tamtej feralnej nocy. Nie sprostacie temu bez pomocy ducha, który zsyłając wizje z ukrytymi wskazówkami próbuje naprowadzić Was na trop sprawcy. Niestety czas działa na Waszą niekorzyść – wraz ze wschodem słońca duch rozpłynie się w powietrzu.

Mysterium to gra skojarzeniowa oparta na współpracy, w której jedna osoba wciela się w ducha i za pomocą pięknie ilustrowanych kart naprowadza pozostałe na właściwy trop. W każdej rundzie będziecie interpretować grafiki, spróbujecie zidentyfikować podejrzanych oraz ustalić miejsce i narzędzie zbrodni. Na zrekonstruowanie przebiegu wydarzeń macie tylko 7 rund!

Zawartość pudełka:
- 84 karty wizji
- 18 kart postaci dla ducha
- 18 kart miejsc dla ducha
- 18 kart przedmiotów dla ducha
- 15 żetonów dla ducha
- 18 kart postaci dla badaczy
- 18 kart miejsc dla badaczy
- 18 kart przedmiotów dla badaczy
- 42 żetony dla badaczy
- 6 pionków
- 6 kopert
- 4 planszetki postępu
- ekran
- klepsydra
- tor jasnowidzenia
- planszetka z zegarem
- instrukcja

Ilość dostępna w magazynie: 3

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.