Catan - Wersja 3D [PL]
Catan - Wersja 3D [PL]
Catan - Wersja 3D [PL]
Catan - Wersja 3D [PL]
Catan - Wersja 3D [PL]
Catan - Wersja 3D [PL]

Catan - Wersja 3D [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 10 lat
  • 75 minut
  • Polskie Polskie
  • 3-4 graczy
Poziom trudności (2):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.9

Catan (Edycja 3D) to popularna gra planszowa w nowej odsłonie. Osiedlaj się na zboczach majestatycznych gór lub na rozległych pastwiskach. Gromadź zasoby, handluj i rozbudowuj wyspę, która rozkwita na Twoich oczach. Odkryjcie nowy ląd i stańcie się pierwszymi osadnikami na wyspie Catan! Rozgrywka w Catan przenosi się na realistyczną trójwymiarową planszę, jeszcze lepiej oddającą klimat...

Producent:

Nasza cena:

1 080,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Opis produktu

Catan (Edycja 3D) to popularna gra planszowa w nowej odsłonie. Osiedlaj się na zboczach majestatycznych gór lub na rozległych pastwiskach. Gromadź zasoby, handluj i rozbudowuj wyspę, która rozkwita na Twoich oczach.

Odkryjcie nowy ląd i stańcie się pierwszymi osadnikami na wyspie Catan! Rozgrywka w Catan przenosi się na realistyczną trójwymiarową planszę, jeszcze lepiej oddającą klimat wielkich odkryć.

Wznieście swoje osady przy żyznych polach, a swoje miasta na zboczach gór. Musicie zbierać cenne surowce, handlować z innymi osadnikami i wybudować sobie drogę do zwycięstwa! Uważajcie jednak na złodzieja, który tylko czeka, aby odciąć Was od źródła niezbędnych surowców.

Ta długo oczekiwana edycja 3D oparta jest na kunsztownie zaprojektowanych kafelkach terenu, których modele zostały własnoręcznie wyrzeźbione przez samego Klausa Teubera. Wszystkie elementy zostały ręcznie pomalowanie. Wyróżniają się wspaniałymi kolorami oraz detalami. Szczegółowe elementy graczy są stylizowane na zabytkowe, aby dodać grze klimatu dawnych historii.

Zawartość pudełka:
- 19 pomalowanych pól terenu
- 6 pomalowanych ramek morza
- 9 pomalowanych portów
- 20 osad
- 16 miast
- 60 dróg
- złodziej
- 18 żetonów z liczbami
- 95 kart zasobów
- 25 kart rozwoju
- 4 karty kosztów budowy
- 2 karty specjalne
- 2 podstawki na karty
- 2 unikatowe kości
- instrukcja
- almanach

Ilość dostępna w magazynie: 1

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.