Star Wars: Unlimited TCG Shadows of the Galaxy Two-Player Starter Set

  • Bestseller
  • Angielskie Angielskie
Poziom trudności (2.3):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
8.2

Star Wars: Unlimited to strategiczna gra karciana w typie TCG, w której gracze wcielają się w role liderów - kultowych postaci ze świata Gwiezdnych Wojen - którzy gromadzą swoje siły, by stoczyć walkę o bazę przeciwnika. Potęgę graczy reprezentuje talia 50 kart zbudowana z jednostek, zdarzeń i ulepszeń. Zawartość: - 2 gotowe talie - 110 kart - 40 znaczników i żetonów - zasady gry - 2...

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

145,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 1,95 zł

Cena rekomendowana: 146,95 zł

Opis produktu

Star Wars: Unlimited to strategiczna gra karciana w typie TCG, w której gracze wcielają się w role liderów - kultowych postaci ze świata Gwiezdnych Wojen - którzy gromadzą swoje siły, by stoczyć walkę o bazę przeciwnika. Potęgę graczy reprezentuje talia 50 kart zbudowana z jednostek, zdarzeń i ulepszeń.

Zawartość:
- 2 gotowe talie - 110 kart
- 40 znaczników i żetonów
- zasady gry
- 2 papierowe maty / plakaty
- 2 składane pudełka na talie

Ilość dostępna w magazynie: 7

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.