7 Cudów Świata (2 ed) - Wersja Podstawowa [PL]
7 Cudów Świata (2 ed) - Wersja Podstawowa [PL]
7 Cudów Świata (2 ed) - Wersja Podstawowa [PL]

7 Cudów Świata (2 ed) - Wersja Podstawowa [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 10 lat
  • 30 minut
  • Polskie Polskie
  • 3-7 graczy
Poziom trudności (2.3):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.9

Polskie wydanie 7 Wonders Pokaż, jakie cuda może zbudować Twoja cywilizacja! Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki! 7 cudów świata to świetnie...

Producent:

Nasza cena:

187,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 32,95 zł

Cena rekomendowana: 219,95 zł

Opis produktu

Polskie wydanie 7 Wonders

Pokaż, jakie cuda może zbudować Twoja cywilizacja!

Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!

7 cudów świata to świetnie zbalansowana gra o rozwoju cywilizacji, która łączy proste zasady i dynamiczną rozgrywkę z planowaniem i strategicznym myśleniem. Uczestnicy wcielają się w przywódców starożytnych miast, które starają się poprowadzić do jak najbardziej optymalnego rozwoju.

Co wyróżnia nową edycję?
- Większe karty cudów ułatwiające odczytywanie i układanie kart.
- Nowy system ikon usprawniający rozgrywkę i pozwalający na jeszcze szybsze opanowanie zasad.
- Bardziej przejrzyste umiejscowienie ikon, dzięki któremu karty są czytelniejsze i łatwiejsze do zrozumienia.
- Przeredagowane zasady, jeszcze przystępniejsze dla nowych uczestników zabawy.
- Pudełka poszczególnych tytułów dopasowane do siebie rozmiarem.
- Uwspółcześnione grafiki na okładkach a także nowe, stylowe logo.

Dlaczego pokochasz tę grę?
- Mimo prostych zasad oferuje wiele dróg do zwycięstwa.
- Mnogość elementów sprawia, że każda rozgrywka jest zupełnie inna.
- Specyficzna mechanika doboru kart sprawia, że w grze nie ma przestojów i nikt nie czeka na swoją kolej - wszystkie decyzje podejmowane są jednocześnie. Dzięki temu niezależnie od liczby graczy jedna partia trwa około 30 minut.
- Choć w grze występuje interakcja między graczami, jest ona umiarkowana. Nie ma ryzyka, że nasze sumiennie budowane królestwo zostanie zniszczone, ale mamy możliwość odbierać innym potencjalne punkty zwycięstwa.
- System handlu oraz mechanizm dobierania kart pozwalają nam wykorzystać poczynania przeciwników na własną korzyść. Będziemy też musieli zdecydować, czy w danym momencie bardziej opłaca nam się realizować własny cel czy też np. subtelnie przeszkadzać przeciwnikom.

Uwaga!!!
Edycje 1 i 2 różnią się między sobą, między innymi wielkością niektórych kart, w związku z czym nie można ich mieszać ze sobą.

Zawartość pudełka:
- 7 plansz Cudów
- 148 kart
- 48 żetonów Konfliktów
- 78 monet
- notes punktacji
- 3 arkusze z opisami efektów
- arkusz ze spisem kart i siatką powiązań
- instrukcja

Ilość dostępna w magazynie: 1

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.