Fasolki: Wydanie Jubileuszowe [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 13 lat
  • 45 minut
  • Polskie Polskie
  • 2-7 graczy
Ocena na BGG:
--

Polskie wydanie gry Bohnanza Fasolki (wersja jubileuszowa) to wyjątkowe wydanie popularnej, ekonomicznej gry karcianej. Fasolki to gra o sadzeniu, handlowaniu i zbieraniu fasolek. Handluj z innymi graczami, a otrzymane fasolki sadź na własnych polach. Im więcej fasolek na polu, tym więcej złotych monet za nie otrzymasz przy zbieraniu. Gracz, który będzie miał najwięcej złotych monet na...

Producent:

Nasza cena:

75,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 9,95 zł

Cena rekomendowana: 84,95 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Opis produktu

Polskie wydanie gry Bohnanza

Fasolki (wersja jubileuszowa) to wyjątkowe wydanie popularnej, ekonomicznej gry karcianej. Fasolki to gra o sadzeniu, handlowaniu i zbieraniu fasolek. Handluj z innymi graczami, a otrzymane fasolki sadź na własnych polach. Im więcej fasolek na polu, tym więcej złotych monet za nie otrzymasz przy zbieraniu. Gracz, który będzie miał najwięcej złotych monet na koniec gry, wygra!

O wyjątkowości tej wersji, wydanej na 25-lecie gry, świadczy jej bogata zawartość. W pudełku znajdują się wszystkie karty z podstawowej wersji gry i nowe planszetki graczy.

Ponadto, w tej wersji gracze znajdą karty z dodatku Nowe rodzaje fasolek, które dokłada się do talii podstawowej, co znacząco urozmaica rozgrywkę, a także umożliwia rozgrywkę aż w 7 osób. W instrukcji znajdują się również zasady rozgrywki dwuosobowej, która łączy wybrane karty z wersji podstawowej i dodatku.

Grę uatrakcyjniają również dwa zupełnie nowe dodatki. Pierwszym z nich jest złota moneta, dzięki której posiadający ją gracz, będzie mógł dobrać więcej kart. Aby zdobyć złotą monetę, trzeba mieć wystarczająco dużo fasolek na swoich polach. Drugim dodatkiem jest nowy rodzaj fasolek – Sroka. Te wyjątkowe fasolki nie są sadzone na polach, a odkładane od razu na stos kart odrzuconych, umożliwiają one kradzież fasolek z pól innych graczy.

Oprócz wszystkich komponentów niezbędnych do rozgrywki w pudełku kryją się też wyjątkowe prezenty: karty z autografami i zdjęciami autora gry i ilustratora, a także opaska.

Zawartość pudełka:
- 174 karty
- 7 planszetek z polami
- złota moneta
- opaska Bohnanza
- 2 karty z autografem
- instrukcja

Ilość dostępna w magazynie: 2

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.