Choose Cthulhu 11: Coś na Progu - Gra Paragrafowa [PL]

  • Polskie Polskie

Choose Cthulhu - gra z serii gier paragrafowych, wydawanych przez Black Monk. Wygląda na to, że twój przyjaciel z dzieciństwa, Edward Pickman Derby, jest szczęśliwie zakochany w Asenath Waite, atrakcyjnej studentce uniwersytetu. Jednak Edward staje się coraz bardziej nieobliczalny, a jego rodzina ma poważne wątpliwości co do tego związku. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się więcej o...

  • Okładka: Twarda
Producent:

Nasza cena:

33,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 1,95 zł

Cena rekomendowana: 34,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny

Opis produktu

Choose Cthulhu - gra z serii gier paragrafowych, wydawanych przez Black Monk.

Wygląda na to, że twój przyjaciel z dzieciństwa, Edward Pickman Derby, jest szczęśliwie zakochany w Asenath Waite, atrakcyjnej studentce uniwersytetu. Jednak Edward staje się coraz bardziej nieobliczalny, a jego rodzina ma poważne wątpliwości co do tego związku. Twoim zadaniem jest dowiedzieć się więcej o nieuchwytnej i enigmatycznej Asenath. Jakie tajemnice skrywa? Czy to prawda, że jej ojciec, stary Ephraim Waite, był zamieszany w czary w Innsmouth? Czy odpowiedź kryje się w dziwnej wiadomości od tajemniczej istoty w kapeluszu i prochowcu czekającej na twoim progu?

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 11: Coś na progu kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Coś na progu H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się inaczej.

Informacje dodatkowe:
Format: A5
Liczba stron: 128
Wydruk: czarno-biały
Oprawa: twarda

Produkt niedostępny

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.