Pokemon Trainer’s Toolkit 2022

  • Bestseller
  • Angielskie Angielskie

Wszystko czego potrzebujesz, aby zbudować potężną talię! Zamień swoją kolekcję kart w grywalną talię! Poznaj radość z rozgrywki i pokonuj swoich przeciwników. Wewnątrz tego pudełka znajdziesz mnóstwo kart trenerów i kart energii. Dzięki poradnikowi dowiesz się jak najlepiej wybrać odpowiednie karty do swojej strategii gry. Trainer's Toolkit przygotuje Cię do wszelkich wyzwań, jakie czekają...

  • Rozmiar kart: Standard CCG
Producent:

Nasza cena:

133,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 6,95 zł

Cena rekomendowana: 139,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Wszystko czego potrzebujesz, aby zbudować potężną talię!

Zamień swoją kolekcję kart w grywalną talię!

Poznaj radość z rozgrywki i pokonuj swoich przeciwników. Wewnątrz tego pudełka znajdziesz mnóstwo kart trenerów i kart energii. Dzięki poradnikowi dowiesz się jak najlepiej wybrać odpowiednie karty do swojej strategii gry.

Trainer's Toolkit przygotuje Cię do wszelkich wyzwań, jakie czekają na Ciebie w grze Pokémon TCG.

Obierz kurs na kompletnie nowe talie, oryginalne kombinacje i przede wszystkim dobrą zabawę w pojedynkach jeden na jednego w grze Pokémon TCG!

Zawartość pudełka:
- 50 kart
- 2 karty promo
- 100 kart energii
- 4 boostery
- 65 koszulek na karty
- poradnik na temat budowania talii
- 6 znaczników obrażeń
- 1 moneta
- 1 znacznik Vstar
- 2 znaczniki statusu
- instrukcja
- kod do gry online Pokémon TCG

Ilość dostępna w magazynie: 9

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.