Zew Cthulhu: Horror w Orient Expressie [PL]

  • Polskie Polskie

Polskie wydanie Call of Cthulhu (7th Edition) Horror on the Orient Express Największa w historii kampania do Zewu Cthulhu! W Londynie zawrzało. Miejskie gazety zajmuje tylko jedno: przedziwna śmierć trzech identycznych mężczyzn w hotelowym pokoju. Każdy z nich został dźgnięty w samo serce. Dokąd zaprowadzi Badaczy ta makabryczna zagadka? Tyle pytań pozostaje bez odpowiedzi, a Orient...

  • Okładka: Twarda
Producent:

Nasza cena:

480,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 50,00 zł

Cena rekomendowana: 530,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Opis produktu

Polskie wydanie Call of Cthulhu (7th Edition) Horror on the Orient Express

Największa w historii kampania do Zewu Cthulhu!

W Londynie zawrzało. Miejskie gazety zajmuje tylko jedno: przedziwna śmierć trzech identycznych mężczyzn w hotelowym pokoju. Każdy z nich został dźgnięty w samo serce. Dokąd zaprowadzi Badaczy ta makabryczna zagadka? Tyle pytań pozostaje bez odpowiedzi, a Orient Express odjeżdża z samego rana…

Horror w Orient Expressie to prawdziwa legenda Zewu Cthulhu – największa w historii kampania do tego systemu, składająca się z 19 scenariuszy rozpisanych na ponad 700 stronach dwóch podręczników, teraz odświeżona na potrzeby 7. edycji! Wskakujcie na pokład, zajmijcie swoje miejsca i przygotujcie bilety do kontroli: Orient Express jest gotowy do odjazdu!
Bilet w jedną stronę

Na pokładzie najbardziej luksusowego pociągu na świecie, Badacze wyruszą z Londynu lat 20. XX wieku w wielką podróż przez całą Europę, aż do tajemniczego, starożytnego Konstantynopola – Wrót Orientu. Nie będą to jednak malownicze wakacje: na ich drodze staną opętani kultyści, bezwzględni przeciwnicy, straszliwa magia i bestie z najgorszych koszmarów. Przy odrobinie szczęścia uda im się powrócić do domu.

Zawartość Zestawu:
-
2 podręczniki z kampanią (ponad 700 stron) + PDF
- Zestaw ponad 140 pomocy do gry do wycięcia lub skserowania + PDF
- Kolorową mapę trasy pociągu (50x35cm) + PDF

Ilość dostępna w magazynie: 2

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.