Łamigłówka Smart Games IQ Link [PL]
Łamigłówka Smart Games IQ Link [PL]
Łamigłówka Smart Games IQ Link [PL]

Łamigłówka Smart Games IQ Link [PL]

  • Od 8 lat
  • Międzynarodowe Międzynarodowe
  • Polska Polska

IQ Link. Gra logiczna Zadaniem gracza jest umieszczenie wszystkich elementów na planszy, ale miejsca jest mniej niż elementów! W kompaktowej łamigłówce gracz sprytnie łączy ze sobą otwarte pierścienie i mieszczące się w nich kulki. Zestaw zawiera książeczkę ze 120 zadaniami o różnym poziomie trudności. Gra świetnie sprawdzi się w podróży. Opakowanie w wersji angielskiej, jednak nie ma to...

Producent:

Nasza cena:

45,00 zł
Opis produktu

IQ Link. Gra logiczna

Zadaniem gracza jest umieszczenie wszystkich elementów na planszy, ale miejsca jest mniej niż elementów! W kompaktowej łamigłówce gracz sprytnie łączy ze sobą otwarte pierścienie i mieszczące się w nich kulki. Zestaw zawiera książeczkę ze 120 zadaniami o różnym poziomie trudności. Gra świetnie sprawdzi się w podróży.

Opakowanie w wersji angielskiej, jednak nie ma to wpływu na funkcjonalność, gdyż produkt ten jest niezależny językowo, a wewnątrz znajduje się instrukcja z zasadami gry w języku polskim.

Zawartość pudełka:
- elementy niezbędne do wykonania 120 różnych zadań

Dostępne 6 produktów w magazynie

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje gry

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.