Bór [PL]
Bór [PL]
Bór [PL]

Bór [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 10 lat
  • 90 minut
  • Polskie Polskie
  • 2-4 graczy
Poziom trudności (2.4):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.3

Polskie wydanie Brew Bór to strategiczna gra planszowa. Wcielimy się tutaj w zaklinaczy leśnych stworzeń, przyrządzających magiczne mikstury w tajemniczym lesie, w którym pory roku się ze sobą wymieszały. Bór łączy proste zasady oparte na rzutach kośćmi ze sporym ładunkiem strategicznym area control i worker placement. W czasie rozgrywki możemy obrać kilka strategii, skupiając się na jak...

Producent:

Nasza cena:

120,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 29,95 zł

Cena rekomendowana: 149,95 zł

Opis produktu

Polskie wydanie Brew

Bór to strategiczna gra planszowa. Wcielimy się tutaj w zaklinaczy leśnych stworzeń, przyrządzających magiczne mikstury w tajemniczym lesie, w którym pory roku się ze sobą wymieszały. Bór łączy proste zasady oparte na rzutach kośćmi ze sporym ładunkiem strategicznym area control i worker placement. W czasie rozgrywki możemy obrać kilka strategii, skupiając się na jak największej kontroli obszarów albo też umiejętnie rozporządzać swoimi robotnikami. Oswajając kolejne Stworzenia i przygotowując Mikstury, będziemy równoważyć losowe wyniki rzutów i stopniowo budować nasz silniczek akcji. Gra posiada niesamowitą szatę graficzną, przywodzącą na myśl kreskę japońskiej animacji i pięknie wykonane komponenty z customowymi kośćmi na czele.

Jakoś tak dziwnie się porobiło. Zima, jesień, po niej znowu zima. Gdzieś tam na chwilę mignie wiosna, a po niej następuje dwuletnie lato. I żeby nie było, tutaj wcale nie chodzi o globalne ocieplenie! To wszystko przez ten Bór. Psoci, miesza, bawi się przyrodą i psuje nasze humory. Przydałby się ktoś, kto zrobiłby z tym wszystkim porządek, ktoś, kto uwarzyłby kilka mikstur, oswoił parę zwierzaków i ujarzmił dziką przyrodę. Taki zaklinacz, a najlepiej, to kilku zaklinaczy.

Rozgrywka składa się z 4 rund. Na początku każdej rundy wszyscy rzucacie kośćmi, by potem umieszczać je na planszy Wioski albo kartach Boru. We wiosce będziecie wykonywać różne akcje specjalne, z kolei w Borze oswajać Zwierzęta i zbierać składniki do Eliksirów. Oczywiście pole, na którym kładziecie kość, musi zgadzać się z wynikiem tej kości. W czasie swojej tury każdy z was wykonuje w dowolnej kolejności 3 rzeczy: musi umieścić jedną ze swoich kości, może przyrządzić 1 Eliksir oraz może wypić 1 Eliksir ze swojej ręki.

Atuty:
- Strategiczna gra planszowa prosto od wydawnictwa Pandasaurus Games (Wyspa dinozaurów, Silver & Gold);
- Połączenie prostych zasad i szybkiej rozgrywki z taktycznym ładunkiem area controle i kościanym worker placement;
- Bajeczna oprawa graficzna rodem z japońskiej animacji i pięknie wykonane komponenty z customowymi kośćmi na czele.

Zawartość pudełka:
- 1 plansza Wioski
- 1 znacznik Pierwszego Gracza
- 4 plansze Postaci
- 16 kości Pożywienia (po 4 dla gracza)
- 8 kości Żywiołu (po 2 dla gracza)
- 20 kart Boru
- 36 kart Stworzeń
- 32 karty Eliksirów
- 4 karty Pomocy
- 96 żetonów Składników
- 24 Zioła
- 24 Grzyby
- 24 Kryształy
- 24 Jagody Mocy
- 38 żetonów PZ (o wartości 1 i 3)
- 10 żetonów Wypalania

Ilość dostępna w magazynie: 9

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.