Food Chain Magnate [PL]
Food Chain Magnate [PL]
Food Chain Magnate [PL]
Food Chain Magnate [PL]
Food Chain Magnate [PL]
Food Chain Magnate [PL]

Food Chain Magnate [PL]

  • Promocja
  • Samodzielna gra
  • Od 14 lat
  • 180 minut
  • Polskie Polskie
  • 2-5 graczy
Poziom trudności (4.2):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
8.1

Zaserwuję im takie burgery, że już nigdy nie pójdą na obiad do własnej matki! Chcą burgery? I bardzo dobrze, dostaną burgery. Zaserwuję im takie burgery, że ten gościu mieszkający naprzeciwko już nigdy nie pojedzie na obiad do swojej matki. Dzisiaj po południu startuje nasz nowy billboard. I trzeba jeszcze zainwestować w pocztę. Nasze nowe piwo wyleje im się ze skrzynek pocztowych. Ten stek...

Producent:

Nasza cena:

349,95 zł
262,46 zł
-25%

Kupując u nas oszczędzasz: 87,49 zł

Cena rekomendowana: 349,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Zaserwuję im takie burgery, że już nigdy nie pójdą na obiad do własnej matki!

Chcą burgery? I bardzo dobrze, dostaną burgery. Zaserwuję im takie burgery, że ten gościu mieszkający naprzeciwko już nigdy nie pojedzie na obiad do swojej matki. Dzisiaj po południu startuje nasz nowy billboard. I trzeba jeszcze zainwestować w pocztę. Nasze nowe piwo wyleje im się ze skrzynek pocztowych. Ten stek nie jest wysmażony! Zwolnij tego durnego kucharza i zatrudnij nowego. Szybciej, klienci czekają!

Food Chain Magnate to strategiczna gra ekonomiczna, zajmująca jedno z czołowych miejsc w rankingu BoardGameGeek. W czasie gry przeniesiemy się do Ameryki lat ‘60, gdzie knajpy sprzedające hamburgery zdobywały kolejne rzesze klientów. Jako prezesi największych restauracji będziemy sprzedawać jedzenie, prowadzić kampanie marketingowe i rywalizować między sobą w dotarciu do największej liczby osób. Food Chain Magnate jest grą dla doświadczonych graczy, wymagającą sprawnego zarządzania zespołem pracowników, przewidywania potrzeb klientów i posunięć konkurencji. Gra posiada przyjemną warstwę graficzną, przywodzącą na myśl styl epoki, oraz ogromną liczbę komponentów, w tym ponad 300 kart i 200 drewnianych znaczników.

Rozgrywka w Food Chain Magnate dzieli się na następujące po sobie fazy, a te z kolei składają się na rundy. W Fazie Restrukturyzacji gracze wybierają w tajemnicy przed innymi pracowników swojej firmy, których umiejętności użyją w danej rundzie. W grze mamy do czynienia z korporacyjną drabinką - grupa pracowników podlega swemu przełożonemu, ten z kolei jest pod kimś innymi i tak dalej. Na samym szczycie stoi Prezes, pod którego gracz w trakcie gry będzie podpinał kolejnych podwładnych.

Najważniejszą fazą gry jest Praca w godz. 9.00-17.00. Dzieli się ona na kilka Kroków. Po pierwsze zatrudniamy nowych pracowników, po drugie awansujemy już tych zatrudnionych, po trzecie, aby zwiększyć nasze zasięgi, możemy wykorzystać marketingowców do zainicjowania Kampanii reklamowej. Czwartym Krokiem jest przygotowanie Jedzenia i Napojów. W piątym Kroku możemy umieścić na mapie nowe domy klientów, a w szóstym - kolejny budynek naszej sieci restauracji.

W Fazie Obiadowej mieszkańcy miasta wychodzą z domów, żeby coś zjeść - rozpoczyna się rywalizacja o klientów. Klient wybierze tylko tę restaurację, w której znajdują się wszystkie wymagane przez niego produkty. Jeżeli więcej niż jeden lokal spełnia te wymagania, klient będzie kierował się priorytetami cen i odległości restauracji od domu. Zarobione na klientach środki wypłacane są z Banku. Gra dobiegnie końca, kiedy w tym ostatnim skończą się pieniądze.

Zawartość pudełka:
- 5 Menu Gracza
- 1 kafel Toru Kolejności
- 20 kafli Mapy
- 8 kafelków Domów
- 8 kafelków Ogrodów
- 16 kafelków Kampanii: 6 Billboardów, 4 Skrzynki Pocztowe, 3 Samoloty i 3 Radia
- 16 numerowanych znaczników “zajęty”
- 15 kafelków Restauracji (po 3 dla każdego gracza)
- 5 znaczników Kolejności (po 1 dla każdego gracza)
- 222 karty Pracowników
- 84 karty Osiągnięć
- 18 kart Rezerw Bankowych
- 6 kart Prezesa
- Plik papierowych pieniędzy
- 200 drewnianych znaczników
- 1 instrukcja

Ilość dostępna w magazynie: 3

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.