Dreadful Circus [PL]
Dreadful Circus [PL]
Dreadful Circus [PL]
Dreadful Circus [PL]

Dreadful Circus [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 14 lat
  • 30 minut
  • Polskie Polskie
  • 4-8 graczy
Poziom trudności (2):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
6.7

Powietrze nagle zgęstniało od zapachu słodyczy i tajemniczej melodii wibrującej w uszach. Na rynku małego miasteczka w mgnieniu oka postawiono ogromny, kolorowy namiot. Cyrk zaprasza do swego wnętrza, uchylając rąbka swoich sekretów… Dreadful Circus to szybka, strategiczna gra karciana, w której staniesz się dyrektorem pełnego dziwactw i niedorzeczności widowiska, mrocznego jak najgłębsze...

Producent:

Nasza cena:

96,00 zł
Opis produktu

Powietrze nagle zgęstniało od zapachu słodyczy i tajemniczej melodii wibrującej w uszach. Na rynku małego miasteczka w mgnieniu oka postawiono ogromny, kolorowy namiot. Cyrk zaprasza do swego wnętrza, uchylając rąbka swoich sekretów… Dreadful Circus to szybka, strategiczna gra karciana, w której staniesz się dyrektorem pełnego dziwactw i niedorzeczności widowiska, mrocznego jak najgłębsze zakamarki ludzkiej wyobraźni!

Inwestuj w jednorazowe, dające szybkie korzyści Występy lub postaw na długoterminowe Atrakcje. Jedne i drugie pozyskasz w nie inny sposób, jak tylko poprzez licytację i twarde negocjacje z innymi graczami. Bądź sprytny, nieugięty i zawsze stawiaj na swoim. Pamiętaj, każdy chce zarobić, a twoi konkurenci dla swego widowiska gotowi są posunąć się do największych dziwactw.

Dlatego ty musisz posunąć się do jeszcze większych…

Atuty:
- Szybka, strategiczna gra karciana Brunona Faidutti’ego (Cytadela, Misja: Czerwona Planeta, Mystery of the Abbey), utrzymana w klimacie mrocznego cyrku;
- Mechanika oparta na licytacji, negocjacjach i negatywnej interakcji pomiędzy graczami;
- Przenieś się do magicznego, nieprzewidywalnego świata z najgłębszych zakamarków twojej wyobraźni i stwórz własne, niezapomniane widowisko!

Zawartość:
- 8 Zasłonek graczy
- 55 kontraktów
- 24 Miedziane Monety
- 16 Srebrnych Monet
- 8 Złotych Monet
- 8 kartonowych Wozów
- Worek na Kontrakty
- Znacznik Pierwszego Sprzedawcy
- Znacznik Drugiego Sprzedawcy
- 63 karty Cyrku

Ilość dostępna w magazynie: 6

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.