Blood Rage: Mistycy z Midgardu [PL]

Blood Rage: Mistycy z Midgardu [PL]

  • Promocja
  • Dodatek do gry
  • Od 14 lat
  • 90 minut
  • Międzynarodowe Międzynarodowe
  • Polska i angielska Polska i angielska
  • 2-4 graczy
Poziom trudności (2.7):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.9

Raz na jakiś czas rodzi się człowiek o niezwykle silnym połączeniu z bogami. Mistycy tacy znani są pod wieloma imionami, a ich nadnaturalne czyny przynoszą im wysoki status w hierarchii klanu. Nigdy nie byli tak potrzebni jak w trakcie Ragnaroku - ostatnich dni znanego nam świata! Ten dodatek do gry Blood Rage wprowadza nowy typ jednostki dla każdego z klanów - Mistyków Midgardu. Z łatwością...

Producent:

Nasza cena:

115,00 zł
101,20 zł
-12%
Opis produktu

Raz na jakiś czas rodzi się człowiek o niezwykle silnym połączeniu z bogami. Mistycy tacy znani są pod wieloma imionami, a ich nadnaturalne czyny przynoszą im wysoki status w hierarchii klanu. Nigdy nie byli tak potrzebni jak w trakcie Ragnaroku - ostatnich dni znanego nam świata!

Ten dodatek do gry Blood Rage wprowadza nowy typ jednostki dla każdego z klanów - Mistyków Midgardu. Z łatwością zajmują prowincje, a z ery na erę są w stanie pozyskiwać nowe umiejętności od bogów dla swego klanu. Ten kto wykorzysta moce tych tajemniczych postaci na pewno znajdzie miejsce u boku Odyna!

Zawartość pudełka:
- 10 pięknych figurek
- 10 kolorowych podkładek na podstawki
- 11 kart
- 1 wkładka z zasadami

Ilość dostępna w magazynie: 4

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.