Blood Rage: Bogowie Asgardu [PL]

Blood Rage: Bogowie Asgardu [PL]

  • Dodatek do gry
  • Od 13 lat
  • 90 minut
  • Międzynarodowe Międzynarodowe
  • Polska i angielska Polska i angielska
  • 2-4 graczy
Poziom trudności (2.6):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
7.7

Bogowie Asgardu są wśród nas Ten dodatek do Blood Rage wprowadza nowy aspekt gry - potężnych bogów Asgardu! Bogowie Ci mogą być przypisani do różnych prowincji, wpływając na nie swymi zdolnościami, które zmieniać będą podstawowe zasady gry.  Wprowadzenie ich do gry bardzo urozmaici i tak już ciekawą rozgrywkę Blood Rage, dając jeszcze więcej możliwości wszystkim graczom. Będą mogli...

Producent:

Nasza cena:

99,00 zł
Opis produktu

Bogowie Asgardu są wśród nas

Ten dodatek do Blood Rage wprowadza nowy aspekt gry - potężnych bogów Asgardu! Bogowie Ci mogą być przypisani do różnych prowincji, wpływając na nie swymi zdolnościami, które zmieniać będą podstawowe zasady gry.  Wprowadzenie ich do gry bardzo urozmaici i tak już ciekawą rozgrywkę Blood Rage, dając jeszcze więcej możliwości wszystkim graczom. Będą mogli dostosowywać swoją strategię do poszczególnych bogów na planszy by korzystać z ich efektów lub unikać ich wpływów...lub manipulować nimi by pokrzyżować plany swych przeciwników.

Odyn, Thor, Tyr, Fryga, Loki i  Heimdall mogą pojawić się na twoim stole! Ich figurki są równie piękne jak oryginalne modele w Blood Rage. Dla wszystkich fanów tego tytułu jest to obowiązkowa pozycja do kupienia!

Wewnątrz pudełka znajduje się polska instrukcja.

Zawartość pudełka:
- 10 wysokiej jakości plastikowych figurek
- 6 kart bogów
- instrukcja

Ilość dostępna w magazynie: 4

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.