Descent (3 ed) - Legendy Mroku
Descent (3 ed) - Legendy Mroku
Descent (3 ed) - Legendy Mroku
Descent (3 ed) - Legendy Mroku
Descent (3 ed) - Legendy Mroku
Descent (3 ed) - Legendy Mroku
Descent (3 ed) - Legendy Mroku

Descent - Legendy Mroku [PL]

 • Samodzielna gra
 • Od 14 lat
 • 180 minut
 • Polskie Polskie
 • 1-4 graczy
Poziom trudności (2.6):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
8.0

Polskie wydanie Descent: Legends of the Dark Twoja legenda właśnie się zaczyna! Odwieczny wróg powrócił i jest gotów do kolejnej konfrontacji! Zbierz drużynę i zmierz się z siłami ciemności w Descent: Legendy Mroku, przygodowej grze planszowej o przemierzaniu podziemi! Dzięki zintegrowanej z grą aplikacji, która posłuży Wam jako przewodnik, będziecie mogli rozegrać pierwszy akt...

Producent:

Nasza cena:

650,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Opis produktu

Polskie wydanie Descent: Legends of the Dark

Twoja legenda właśnie się zaczyna!

Odwieczny wróg powrócił i jest gotów do kolejnej konfrontacji! Zbierz drużynę i zmierz się z siłami ciemności w Descent: Legendy Mroku, przygodowej grze planszowej o przemierzaniu podziemi!

Dzięki zintegrowanej z grą aplikacji, która posłuży Wam jako przewodnik, będziecie mogli rozegrać pierwszy akt emocjonującej kampanii. Wspólnie wkroczycie do niezwykłej krainy pełnej mrocznych lasów, opuszczonych pól bitew i stworzeń, kryjących się pod osłoną mgieł. Podczas kolejnych prób będziecie rozwijać swoje umiejętności, by móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom. Zarówno Wasze doświadczenia, jak i zebrany ekwipunek, zostaną z Wami na dłużej i będą miały znaczenie w przygodach dostępnych w ramach kolejnych aktów.

To przygoda złożona z epickich kampanii zamkniętych w 3 aktach. Całość da nam rozbudowaną, w pełni powiązaną opowieść o czwórce śmiałków walczących z siłami ciemności.

Przez całą rozgrywkę poprowadzi Was specjalnie przygotowana aplikacja, wyposażona zarówno w informacje dotyczące przebiegu historii, jak i ścieżki rozwoju Waszych postaci. Descent: Legendy Mroku to rozbudowana opowieść, a kolejność podejmowanych przez Was działań i Wasze decyzje będą miały realny wpływ na jej kształt.

Sama rozgrywka odbywa się na trójwymiarowej planszy zbudowanej z przestrzennych terenów, z wykorzystaniem plastikowych, pięknie wykonanych figurek bohaterów i przeciwników.

Zawartość pudełka:
-instrukcja
-przewodnik po świecie
-schemat składania elementów
-12 kości
-40 plastikowych figurek
-16 plastikowych identyfikatorów
-18 kafelków mapy
-47 elementów terenu
-6 arkuszy podłoży
-6 kart bohaterów
-40 kart broni
-18 kart pancerzy
-12 kart akcesoriów
-42 karty przedmiotów zużywalnych
-42 karty umiejętności
-10 kart słabości
-4 karty pomocy
-4 liczniki zdrowia
-12 żetonów oddziaływania/odkrycia
-80 żetonów stanów
-54 żetony zmęczenia
-8 koszulek na karty

Ilość dostępna w magazynie: 1

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.