Jumanji [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 8 lat
  • 45 minut
  • Polskie Polskie
  • 2-4 graczy
Poziom trudności (1.4):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
4.5

Polskie wydanie gry Jumanji Gra planszowa zainspirowana planszówką występującą w serii filmowej Jumangi od SPIN MASTER. Gra kooperacyjna, która polega na jak najszybszym dotarciu do środka planszy, zanim zabraknie nam żetonów życia. Ten, kto dotrze do środka jako pierwszy (rozwiązując po drodze różne zagadki) i wykrzyknie "Jumangi!", wygrywa. Jeśli w odpowiednim czasie nie uda nam się...

Producent:

Nasza cena:

120,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Polskie wydanie gry Jumanji

Gra planszowa zainspirowana planszówką występującą w serii filmowej Jumangi od SPIN MASTER. Gra kooperacyjna, która polega na jak najszybszym dotarciu do środka planszy, zanim zabraknie nam żetonów życia. Ten, kto dotrze do środka jako pierwszy (rozwiązując po drodze różne zagadki) i wykrzyknie "Jumangi!", wygrywa. Jeśli w odpowiednim czasie nie uda nam się przejść planszówki, dotykają nas konsekwencje znane z filmu.

Zawartość pudełka:
- 1 plansza
- 1 zielona kopuła
- 100 kart wyzwań
- 4 pionki w kształcie nosorożców
- 12 żetonów życia
- 2 zwykłe kości
- 4 kości wyzwań
- 1 klepsydrę odliczającą 45 sekund
- instrukcję

Ilość dostępna w magazynie: 1

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.