Aeon's End - Legacy [PL]
Aeon's End - Legacy [PL]
Aeon's End - Legacy [PL]

Aeon's End - Legacy [PL]

  • Samodzielna gra
  • Od 14 lat
  • 60 minut
  • Polskie Polskie
  • 1-4 graczy
Poziom trudności (2.8):
Na podstawie BGG
Ocena na BGG:
8.1

Aeon’s End Legacy to samodzielna kooperacyjna gra karciana w świecie fantasy dla 1-4 osób zawierająca kampanię z elementami legacy i oparta na popularnej grze Aeon’s End. Na graczy czeka 7 rozdziałów z nowymi przygodami, kartami i Nemezis. Z upływem gry zasady będą się zmieniać, a na karty instrukcji trafią kolejne naklejki modyfikujące rozgrywkę. Decyzje podjęte w pierwszej rozgrywce, będą...

Producent:

Nasza cena:

224,00 zł
Opis produktu

Aeon’s End Legacy to samodzielna kooperacyjna gra karciana w świecie fantasy dla 1-4 osób zawierająca kampanię z elementami legacy i oparta na popularnej grze Aeon’s End. Na graczy czeka 7 rozdziałów z nowymi przygodami, kartami i Nemezis. Z upływem gry zasady będą się zmieniać, a na karty instrukcji trafią kolejne naklejki modyfikujące rozgrywkę. Decyzje podjęte w pierwszej rozgrywce, będą miały wpływ na przyszłe gry w kampanii. Postaci nauczą się nowych mocy i efektów, których będą mogły wykorzystać do rozgrywki w innych grach Aeon’s End po zakończeniu kampanii.

Rozgrywka
Aeon’s End: Legacy to kooperacyjna gra karciana, oparta o mechanikę budowania talii, w której karty na żadnym etapie nie są tasowane. Celem graczy jest pokonanie Nemezis, zanim zniszczy ono Gravehold, lub zanim broniący go Magowie Bram padną z wyczerpania. Podczas każdej rundy, gracze i Nemezis rozgrywają swoje tury w losowej kolejności (zgodnie z kartą wyciągniętą z Talii Tur). Podczas ich trwania, gracze mogą aktywować Zaklęcia, pozyskiwać Klejnoty, Artefakty oraz Zaklęcia z rynku zasobów oraz manipulować swoimi Bramami. Każda z dołączonych do gry Nemezis, charakteryzuje się odmiennymi akcjami, jakie podejmuje w trakcie swojej tury i wymaga od graczy wypracowania innej strategii, aby ją pokonać.
 
Atuty:
- Edycja legacy popularnej gry karcianej, w której rozgrywasz dużą przygodę podzieloną na 7 rozdziałów
- Nowe Nemezis do pokonania wraz z nowymi taliami kart o lepszej jakości względem tradycyjnych
- Nowe arkusze Magów z umiejętnościami do odblokowania w kolejnych rozdziałach

Ważne:
Aeon's End: Legacy jest drukowany w oryginalnej drukarni wraz z macierzystymi angielskimi egzemplarzami. W związku z tym, polskie wydanie będzie miało karty różniące się gramaturą papieru w stosunku do polskiego wydania Aeon's End oraz Aeon's End Wieczna Wojna. Może to delikatnie utrudnić łączenie Aeon's End Legacy z zestawem Aeon's End oraz Aeon's End Wieczna Wojna.

Zawartość pudełka:
- 30 żetonów Życia o wartości 1
- 10 żetonów Życia o wartości 5
- 10 żetonów Mocy
- 2 żetony Kolejności
- 2 wskaźniki życia Nemezis i Gravehold
- 4 karty pomocy
- 15 kart tur
- 12 talii kart oznaczonych na początku kartą STOP
- 11 przekładek
- 12 Bram
- 4 arkusze Magów
- 4 pudełka A, B, C i D
- 7 kopert rozdziałów
- Arkusz przygotowania pierwszej rozgrywki
- 7 arkuszy Suplementów (naklejek)

Ilość dostępna w magazynie: 4

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.