Song of Ice and Fire Baratheon: Ludzie Króla [PL]

  • Nowy
  • Polskie Polskie

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku. Ostoja dworu Stannisa Baratheona, Ludzie Króla pozostali przy wierze w Siedmiu, najbardziej rozpowszechnionej religii w Westeros. W rywalizacji z wyznającymi R`hllora Ludźmi Królowej nie okazują im bezpośredniej wrogości, ale ich systemy szkolenia mocno się różnią. Ludzie Króla doskonalą się w...

  • Ilość elementów: 12
Producent:

Nasza cena:

145,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 14,00 zł

Cena rekomendowana: 159,00 zł

Opis produktu

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

Ostoja dworu Stannisa Baratheona, Ludzie Króla pozostali przy wierze w Siedmiu, najbardziej rozpowszechnionej religii w Westeros. W rywalizacji z wyznającymi R`hllora Ludźmi Królowej nie okazują im bezpośredniej wrogości, ale ich systemy szkolenia mocno się różnią. Ludzie Króla doskonalą się w walce dwuręcznymi mieczami, wykorzystując resztki mobilności, na jakie pozwalają im ciężkie płytowe zbroje. Przede wszystkim jednak w ich sercach zawsze płonie niezachwiana wiara w Jedynego Prawdziwego Króla, Stannisa Baratheona.

W pudełku znajduje się:
- 12 figurek
- 1 Tacka Piechoty
- 1 Karta Jednostki

Dostępne 1 produktów w magazynie

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje gry

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.