Song of Ice and Fire Baratheon: Ludzie Królowej [PL]

  • Polskie Polskie

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku. Na dworze Stannisa Baratheona Ludzi Królowej określa się tym mianem nie ze względu na ich szczególne oddanie Królowej Selyse, ale z powodu ich wiary w R'hllora (choć niektórzy spekulują, że najbardziej lojalni są wobec Czerwonej Kapłanki Melisandre). Ludzie Królowej to ciężko opancerzone, elitarne...

  • Ilość elementów: 12
  • Rodzaj: Zestaw
Producent:

Nasza cena:

165,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

Na dworze Stannisa Baratheona Ludzi Królowej określa się tym mianem nie ze względu na ich szczególne oddanie Królowej Selyse, ale z powodu ich wiary w R'hllora (choć niektórzy spekulują, że najbardziej lojalni są wobec Czerwonej Kapłanki Melisandre). Ludzie Królowej to ciężko opancerzone, elitarne oddziały liniowe, zdolne do stępienia niemal każdego wrogiego szturmu. Choć cechuje ich tradycyjna dla ciężkiej piechoty powolność, niewiele oddziałów nada się lepiej do utrzymania środka pola bitwy.

W pudełku znajduje się:
- 12 figurek
- 1 Tacka Piechoty
- 1 Karta Jednostki

Ilość dostępna w magazynie: 1

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.