Song of Ice and Fire Baratheon: Światłonoścy R'hllora [PL]

  • Nowy
  • Polskie Polskie

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku. Zgodnie z uwielbianą przez Baratheonów doktryną jak najcięższych pancerzy, na wyposażenie Światłonośców R`hllora składają się łuskowa koszulka oraz płytowy hełm. Czyni ich to odporniejszymi na bezpośrednie ataki od jakichkolwiek innych jednostek łuczniczych. Dodatkowa ochrona przydaje się w...

  • Ilość elementów: 12
Producent:

Nasza cena:

145,00 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 14,00 zł

Cena rekomendowana: 159,00 zł

Opis produktu

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

Zgodnie z uwielbianą przez Baratheonów doktryną jak najcięższych pancerzy, na wyposażenie Światłonośców R`hllora składają się łuskowa koszulka oraz płytowy hełm. Czyni ich to odporniejszymi na bezpośrednie ataki od jakichkolwiek innych jednostek łuczniczych. Dodatkowa ochrona przydaje się w posługiwaniu się ich najgroźniejszą bronią – ogniem. Groty strzał Światłonośców są zanurzane w oleju i podpalane tuż przed wystrzeleniem. Olej jest lepki i choć szybko się wypala, trafieni takimi pociskami błyskawicznie stają w płomieniach.

W pudełku znajduje się:
- 12 figurek
- 1 Tacka Piechoty
- 1 Karta Jednostki

Dostępne 1 produktów w magazynie

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje gry

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.