Song of Ice and Fire Baratheon: Jeźdźcy z Wysogrodu [PL]

  • Polskie Polskie

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku. Ród Baratheon jest domem podzielonym. Zarówno Renly, jak i Stannis chcą przejąć prawa do Żelaznego Tronu po swoim zmarłym bracie Robercie. Ale tylko jeden z nich może osiągnąć sukces. Dla króla Renly'ego jednym z wielu narzędzi w jego arsenale są Jeźdźcy z Wysogrodu, służący jego sojusznikom z rodu...

  • Ilość elementów: 4
  • Rodzaj: Zestaw
Producent:

Nasza cena:

166,50 zł

Kupując u nas oszczędzasz: 18,45 zł

Cena rekomendowana: 184,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Opis produktu

Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

Ród Baratheon jest domem podzielonym. Zarówno Renly, jak i Stannis chcą przejąć prawa do Żelaznego Tronu po swoim zmarłym bracie Robercie. Ale tylko jeden z nich może osiągnąć sukces. Dla króla Renly'ego jednym z wielu narzędzi w jego arsenale są Jeźdźcy z Wysogrodu, służący jego sojusznikom z rodu Tyrellów skąd pochodzi przyrzeczona mu Lady Margaery. Choć są lżej opancerzeni niż wiele jednostek ciężkiej kawalerii w Westeros, jeźdźcy wciąż tworzą potężną siłę, gdy atakują wroga swoimi lancami podczas jednej z legendarnych szarży kawalerii.

W pudełku znajdują się:
- 4 Modele Jeźdźców
- 1 Tacka Kawalerii
- 1 Karta Jednostki

Ilość dostępna w magazynie: 2

Brak opinii o produkcie

Bądź pierwszy, który podzieli się swoją opinią

Recenzje produktu

Brak recenzji użytkowników.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie niezbędnych plików cookies. Przycisk "Więcej informacji" przekieruje Cię bezpośrednio do naszego Regulaminu, gdzie możesz uzyskać dodatkowe informacje. Brak zgody wyłączy naszą stronę i przekieruje Cię do wyszukiwarki Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.